Servisler

Kurumsal SesKurumsal Ses Hizmetleri

Elitel, genişbant internet erişim teknolojileri ile internete bağlı olan tüm kurumlara VOIP hizmeti kullanarak yüksek kaliteyi , düşük maliyetle buluşturmaktadır.

Elitel hizmet verdiği tüm kurumlardaki çalışanların telefon kullanma alışkanlıklarını değiştirmeden tüm ses trafiğini kendi altyapısı üzerinden geçirir. 

Toptan SesToptan Ses Hizmetleri

Elitel Toptan Ses alışverişi yapan STH (Sabit Telefon Hizmeti) Lisans’lı firmalara ve dünyanın dört bir köşesinde faaliyet gösteren Voip Firmalarına toptan ses hizmeti sağlar. Dünya üzerindeki birçok büyük operatör ile ara bağlantısı olan firmamız müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için ara bağlantılı olduğu firmalara her gün bir yenisini eklemektedir.

 
 

Sabit Numara TahsisSabit Numara Tahsis Hizmetleri

Coğrafi ve Coğrafi olmayan numara bloklarımızdan birini seçerek Eli Telekomünikasyon’un avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz. Herhangi bir kurulum ücreti, abonelik ücreti veya aylık sabit ücretler olmadan, yapacağınız projelere uygun dilediğiniz numaraları seçebilirsiniz. Seçtiğiniz numaraları ister santralinize isterseniz de cep telefonunuza yönlendirebilirsiniz. Tahsis edilen bir numara üzerinden dilediğiniz sayıda (internet hızınıza bağlı olarak) çağrı kabul edebilirsiniz. Numaralar konumdan bağımsız olduğu için, ofisinizi bir başka şehre taşısanız bile numaranız aynı kalacaktır.

Sabit Numara TasimaSabit Numara Taşıma Hizmetleri

Diğer operatörlerdeki mevcut numaranızı değiştirmeden Eli Telekom’a taşıyarak sabit ücretlerden kurtulur, dış aramalarınız içinse uygun tarifelerimizden yararlanabilirsiniz. Numaranızı taşıma işlemi sırasında hiç bir kesinti yaşamassınız, taşıdığınız diğer operatörle ilişkiniz tamamen kesileceği için son ay faturanızdan başka bir fatura, sabit ücret ödemezsiniz. Taşıdığınız bir numara üzerinden dilediğiniz sayıda (internet hızınıza bağlı olarak) çağrı kabul edebilirsiniz. 

nullSMS Hizmetleri

Müşterilerinize ulaşmak için , yeni ürünlerinizin tanıtımı için , organizasyonlarınız için , üyeleriniz için , Otomasyon sistemleriniz için geliştirmiş olduğumuz Toplu SMS Çözümleri size genişlemeye hazır, kullanımı kolay ürünler sunar. Özel yazılım taleplerinize sunacağımız çözümler ile ; kazançlarınızı arttır , kalite standartlarınızı yükseltmenize yardımcı oluruz. 

 

Kart2013Arama Karti

Kart 2013 son teknoloji kullanılarak uzman bir teknik ekip tarafından hazırlanmış, tüm müşterilerine kaliteli ses hizmeti sunan bir arama kartıdır.

Geniş ve çeşitli arama kartı yelpazemiz sayesinde, Türkiye şehir içi ve şehirler arası görüşmelerde oldukça ekonomik tarifeler sunan Kart 2013, ayrıca yurt dışı tarifelerinde de oldukça iddialıdır.